Caracteristici generale
| Tip | capac cu șezut |
| Material | polipropilen |
| Culoare | alb |
| Material elemente de fixare | metal ,
plastic |
| Lungime şezut | 425 mm |
| Lățime şezut | 365 mm |
| Distanța între elemente de fixare | 84-178 mm |
| Greutate | 2.16 kg |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487069151 |
Specificațiile și imaginile produsului Capac de toaletă Bisk Veno 06915 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.