| Tip | mini PC |
| Tip procesor | Apple |
| Procesor | M4 |
| Număr de nuclee | 10 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Hard Disk | SSD |
| Volum SSD | 512 GB |
| Tip memorie video | integrata |
| Chipset video | Apple M4 10-core |
| Unitate optica | nu este |
| Claviatură | nu |
| Mouse | nu |
| Monitor | nu |
| Porturi | 3xUSB 4 |
| USB type C | 2 |
| Wi-Fi | 802.11ax |
| Culoare exterior | argintiu |
| Dimensiuni | 127x127x50 mm |
| Greutate | 0.73 kg |
| Sistem de operare | Mac OS Sequoia |
| Producător | Apple |
| Cod EAN | 195949080807 |



























