Caracteristici generale
| Lungimea funiei | 285 cm |
| Diametrul funiei | 4.5 mm |
| Lungimea mânerului | 12 cm |
| Diametrul mînerelor | 22 mm |
| Material | PVC ,
plastic |
| Culoare | negru ,
roz |
| Mânere | da |
| Greutate | 85 g |
Alte informații
| Producător | Enero |
| Cod EAN | 5902431048215 |
Specificațiile și imaginile produsului Coarda pentru sărit Enero Speed PVC 285cm Pink sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.