Caracteristici generale
| Tip | bancă |
| Utilizarea | pentru așezări |
| Material | oțel ,
lemn ,
polipropilenă |
| Ajustarea înălțimii | 44-52 cm |
| Dimensiuni | 1000x600x520 mm |
| Max. greutatea utilizatorului | 150 kg |
| Greutate | 12 kg |
Alte informații
| Producător | HMS |
| Cod EAN | 5907695596199 |
Specificațiile și imaginile produsului Banca pentru antrenament de forţă HMS LSS01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.