Caracteristici generale
| Seria | Skandi |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar votan ,
alb |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | stejar votan ,
alb |
| Număr de saltare | 3 |
| Număr de uși | 2 |
| Lățime | 134 cm |
| Inălțime | 94 cm |
| Adâncime | 40 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Неман |
| Cod EAN | 2009020041602 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulăpior Неман Сканди MH-036-02 Stejar Wotan/Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.