| Tip | skateboard |
| Dimensiuni | 78х20 cm |
| Material deck | placaj laminat |
| Numărul de straturi | 9 |
| Forma deck | dublă îndoire |
| Culoare | negru/albastru/galben |
| Material suspensie | aluminiu |
| Dimensiune roți | 54 mm |
| Rigiditatea roților | 98А |
| Material roți | poliuretan |
| Rulmenţi | ABEC 7 |
| Încărcătură maximă | 100 kg |
| Producător | Nils |
| Cod EAN | 5907695535457 |














