Caracteristici generale
| Tip | scaun |
| Pliant | da |
| Dimensiuni în forma desfăcută | 57x64x40 cm |
| Dimensiuni în forma pliată | 76x6x6 cm |
| Greutatea | 2.25 kg |
| Material | textil |
| Carcasă | oțel |
| Încărcarea | 120 kg |
| Culoare | multicolor |
Alte informații
| Producător | Nils |
| Cod EAN | 5907695593136 |
Specificațiile și imaginile produsului Scaun pliant pentru camping Nils NC3035 Red/Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.