| Dislpay | IPS |
| Diagonala display | 1.3 " |
| Rezoluție afișare | 240x240 |
| Durata bateriei | pina la 48 ore |
| Comunicarea | bidirectionala |
| 3G | da |
| Cameră foto | da |
| Camera frontala | 2 Mp |
| Display sensor | da |
| GPS tracking | da |
| Bluetooth | da |
| Versiune Bluetooth | 3 |
| Butonul SOS | da |
| Culoare | negru |
| Materialul carcasei | plastic |
| Material de brățară | silicon |
| Dimensiuni | 57x47x17 mm |
| Greutate | 56 g |
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Elari |
| Cod EAN | 4627078308560, 4751043710017, 734077090403 |









