Caracteristici generale
| Volum cuptor | 68 litri |
| Metodă curăţare | manual |
| Butoane retractabile | da |
| Numărul funcții | 5 |
| Display | da |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
| Iluminare | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 3 |
| Ventilator răcire
?
| da |
| Clasa energetica | A |
| Putere | 2800 W |
| Dimensiuni | 59.5x59.5x57 cm |
| Măsuri de incorporare | 57.8x56x54.9 cm |
| Ghidaje telescopice | da |
| Numărul de nivele cu ghidaje telescopice | 1 |
| Greutate | 31.4 kg |
| Culoare | inox |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 34.8 kg |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8806092138919 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor electric Samsung NV68A1110RS/WT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.