Caracteristici generale
| Tip | rucsac |
| Volum | 22 l |
| Compatibilitate | 15 " |
| Material | polietilenă |
| Culoare | verde |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 460x270x210 mm |
| Cureaua de piept | da |
| Curea de talie | da |
| Greutate | 0.845 kg |
Alte informații
| Producător | Deuter |
| Cod EAN | 4046051142371 |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș Deuter StepOut 22 Khaki/Sand sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.