| Tip | rucsac |
| Volum | 22 l |
| Compatibilitate | 15 " |
| Material | polietilenă |
| Culoare | albastru |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 460x270x210 mm |
| Cureaua de piept | da |
| Curea de talie | da |
| Greutate | 0.845 kg |
| Producător | Deuter |
| Cod EAN | 4046051142388 |









