Caracteristici generale
| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 20.5 l |
| Compatibilitate | 14.1 " |
| Material | poliester |
| Culoare | albastru/negru |
| Numărul de secțiuni | 2 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Organizare Powerbank USB | da |
| Dimensiuni externe | 455x305x225 mm |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 1 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș Samsonite Biz2Go (142142/1277) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.