| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 48 mm |
| Dimensiune | 26x4.8 cm |
| Material de mânerul | inox |
| Inducţie | da |
| Indicator de încălzire | da |
| Greutate | 726 gr |
| Culoarea | inox |
| Producător | Ambition |
| Cod EAN | 5904134522436 |
























