Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Dimensiune | 47.2x29.8x7.5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | anti-aderent titan |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 830 gr |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.22 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3168430322707 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Tefal G1500672 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.