| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 49 mm |
| Dimensiune | 24x4.9 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | ceramică |
| Material de mânerul | plastic |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 600 gr |
| Culoarea | gri |
| Producător | Ambition |
| Cod EAN | 5904134522290 |
























