| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 45 mm |
| Dimensiune | 20x4.5 cm |
| Material de mânerul | inox |
| Inducţie | da |
| Indicator de încălzire | da |
| Greutate | 600 gr |
| Culoarea | inox |
| Producător | Ambition |
| Cod EAN | 5904134522429 |
























