Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | nu |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Capacitate | 2.2 l |
| Capac in set | nu |
| Material | oțel |
| înălțime | 55 mm |
| Material de mânerul | inox |
| Inducţie | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.01 kg |
| Producător | BergHOFF |
| Cod EAN | 5413821379104 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie BergHOFF Helix 24cm (1315083) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.