| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Capacitate | 2 l |
| Capac in set | nu |
| Material | oțel |
| înălțime | 50 mm |
| Material de mânerul | inox |
| Inducţie | da |
| Mâner detașabil | nu |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutatea brută | 1.39 kg |
| Producător | Korkmaz |
| Cod EAN | 8691607016598 |
























