| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | tigaie-grill |
| Diametru | 35 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 45 mm |
| Dimensiune | 35x25 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | bachelită , soft-touch |
| Inducţie | da |
| Culoarea | roz auriu |
| Producător | Berlinger Haus |
























