Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | oțel |
| Grosimea fundului | 4 mm |
| înălțime | 55 mm |
| Dimensiune | 28x5.5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | inox |
| Inducţie | da |
| Greutate | 1110 gr |
| Culoarea | inox |
Alte informații
| Producător | Bollire |
| Cod EAN | 4752132003539 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Bollire Black Sapphire BR-1707 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.