Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 30 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 5 mm |
| Grosimea fundului | 9 mm |
| înălțime | 45 mm |
| Dimensiune | 30x4.5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Utilizare pe foc deschis | nu |
| Utilizarea în cuptor | nu |
| Mâner detașabil | nu |
| Indicator de încălzire | nu |
| Spălare în mașina de vase | da |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Berlinger Haus BH-1254 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.