Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | wok |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | da |
| Material de capac | sticlă |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 75 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | bachelită ,
silicon |
| Inducţie | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.25 kg |
| Producător | Bollire |
| Cod EAN | 4752132000392 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Bollire Venezia BR-1011 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.