Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Capac in set | da |
| Material de capac | sticlă |
| Material | aluminiu |
| Grosimea fundului | 4 mm |
| înălțime | 6.5 mm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Utilizarea în cuptor | nu |
| Mâner detașabil | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.5 kg |
| Producător | Bollire |
| Cod EAN | 4752132002747 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Bollire Sicilia BR-1509 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.