Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 42 mm |
| Dimensiune | 28x4.2 cm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Culoarea | roşu |
Alte informații
| Producător | Domotti |
| Cod EAN | 5904134617453 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Domotti Omena 61745 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.