Caracteristici generale
| Capacitate | 2.1 l |
| Diametru | 18 cm |
| Material carcasă | oțel |
| Acoperire antiaderentă | nu este |
| Material de capac | sticlă |
| Tip de încălzire | universal |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 0.74 kg |
| Înălțimea | 15.5 cm |
| Culoarea | oţel inoxidabil |
| Scara de măsurare | da |
| Fund stratificat | da |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
Alte informații
| Producător | Domotti |
| Cod EAN | 5904134608321 |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Domotti Santo 2.1L (60832) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.