Caracteristici generale
| Tipul de produs | wok |
| Diametru | 35 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | oțel |
| înălțime | 90 mm |
| Dimensiune | 35x9 cm |
| Inducţie | nu |
| Culoarea | negru |
Alte informații
| Producător | EH |
| Cod EAN | 2400000554271 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie EH Wok 35сm (55427) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.