Caracteristici generale
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 3.5 mm |
| Grosimea fundului | 4 mm |
| înălțime | 65 mm |
| Dimensiune | 28х6.5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | bachelită ,
soft-touch |
| Spălare în mașina de vase | da |
Alte informații
| Producător | Гардарика |
| Cod EAN | 4603806383740 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Гардарика Орион 280mm (1228-04) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.