Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capacitate | 2.5 l |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 50 mm |
| Dimensiune | 26х5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | piatra |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
Alte informații
| Producător | Korkmaz |
| Cod EAN | 8691607018530 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Korkmaz Ornella Induction A1853 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.