Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capacitate | 3.4 l |
| Capac in set | da |
| Material de capac | sticlă |
| Material | aluminiu |
| Grosimea fundului | 2.5 mm |
| înălțime | 75 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Culoarea | albastru |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Luigi Ferrero Prima FR-2634L sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.