Caracteristici generale
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 27 cm |
| Material | fontă |
| înălțime | 64 mm |
| Dimensiune | 27x6.4 cm |
| Material de mânerul | fontă |
| Inducţie | da |
| Culoarea | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 2.83 kg |
| Producător | Luigi Ferrero |
| Cod EAN | 3800173800226 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Luigi Ferrero Tika FR-3527 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.