Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 1.7 mm |
| Grosimea fundului | 5 mm |
| înălțime | 55 mm |
| Dimensiune | 24х5.5 cm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 960 gr |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.96 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260403579060 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Resto 93509 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.