Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | nu |
| Tipul de produs | wok |
| Diametru | 25 cm |
| Material | oțel |
| Grosime pereţi | 2.5 mm |
| Grosimea fundului | 2.5 mm |
| înălțime | 85 mm |
| Material de mânerul | otel |
| Inducţie | da |
| Utilizarea în cuptor | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 1400 gr |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.45 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260709013534 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Resto 95004 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.