| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 22 cm |
| Capacitate | 1.7 l |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 3 mm |
| Grosimea fundului | 3 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | piatra |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | nu |
| Culoarea | gri |
| Producător | Scovo |
























