| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 49 mm |
| Dimensiune | 26x4.9 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | titan |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | nu |
| Greutate | 1100 gr |
| Culoarea | negru |
| Greutatea brută | 1.22 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3168430334977 |
























