| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Adâncimea de submersie | 45 m |
| Putere maximă de aspirare | 73 m |
| Putere | 550 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Capacitatea de pompare | 3960 l/h |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tolsen |









