Caracteristici generale
| Culoare carcasă | nuc închis |
| Material | PAL |
| Lățime | 60 cm |
| Adâncime | 28 cm |
| înălțime | 60 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 10.52 kg |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 2009997908465 |
Specificațiile și imaginile produsului Raft de perete Fabrik Home Small 4 Nuc Închis sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.