Caracteristici generale
| Culoare carcasă | cenușă albă |
| Material | PAL |
| Lățime | 60 cm |
| Adâncime | 20 cm |
| înălțime | 25 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 3.22 kg |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 2009020007479, 782706658081 |
Specificațiile și imaginile produsului Raft de perete Fabrik Home Small 8 Alb Frasin sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.