Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | TFT |
| Dimensiunea de afișare | 2.01 " |
| Rezoluție afișare | 280x320 |
| Procesor | Actions ATS3085L |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Contor de calorii | da |
| Tracker de fitness | da |
| Urmărirea timpului de activitate | da |
| Controlarea player-ul muzical | da |
| Controlul camerei smartphone | da |
| Alarmă | da |
| Timer | da |
| Cronometru | da |
| Materialul carcasei | zinc |
| Culoare carcasei | verde |
| Brățară | silicon |
| Culoarea brățarii | verde |
| Marime | 170-250 |
| Dimensiuni | 50x44.5x14.3 mm |
| Greutate | 61 g |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Blackview W60 Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.