Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | TFT |
| Dimensiunea de afișare | 1.91 " |
| Rezoluție afișare | 280x320 |
| Procesor | Realtek 8762CK |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Contor de calorii | da |
| Tracker de fitness | da |
| Notificări | SMS ,
apeluri |
| Controlarea player-ul muzical | da |
| Alarmă | da |
| Cronometru | da |
| Timpul de lucru | 168 o |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare carcasei | negru |
| Brățară | termopolieturan |
| Culoarea brățarii | negru |
| Dimensiuni | 46.6x37.7x11.9 mm |
| Greutate | 54 g |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Blackview R30 Max Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.