Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | TFT |
| Dimensiunea de afișare | 1.83 " |
| Rezoluție afișare | 240x284 |
| Procesor | Realtek 8762CK |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Contor de calorii | da |
| Tracker de fitness | da |
| Notificări | SMS ,
apeluri |
| Controlarea player-ul muzical | da |
| Alarmă | da |
| Cronometru | da |
| Timpul de lucru | 720 o |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare carcasei | negru |
| Brățară | termopolieturan |
| Culoarea brățarii | negru |
| Dimensiuni | 44.5х37х11.6 mm |
| Greutate | 22.9 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blackview |
| Cod EAN | 6931548315063 |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Blackview Watch R30 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.