Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | AMOLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.32 " |
| Rezoluție afișare | 360х360 |
| Procesor | Realtek 8762D |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Tracker de fitness | da |
| Funcția de căutare telefonică | da |
| Urmărirea timpului de activitate | da |
| Accelerometru | da |
| Giroscop | da |
| Alarmă | da |
| Timer | da |
| Materialul carcasei | policarbonat |
| Culoare carcasei | negru |
| Brățară | silicon |
| Culoarea brățarii | negru |
| Dimensiuni | 45.7x45.7x10.7 mm |
| Greutate | 37 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kieslect |
| Cod EAN | 6974377570142 |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Kieslect K10 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.