Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | AMOLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.43 " |
| Rezoluție afișare | 466x466 |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Tracker de fitness | da |
| Urmărirea timpului de activitate | da |
| Controlarea player-ul muzical | da |
| GPS | da |
| NFC | da |
| eSIM | da |
| Accelerometru | da |
| Barometru | da |
| Senzor de lumina | da |
| Giroscop | da |
| Rezistență la apă | 50 m |
| Timpul de lucru | 360 o |
| Materialul carcasei | aluminiu |
| Culoare carcasei | negru |
| Culoarea brățarii | negru |
| Marime | 140-210 |
| Dimensiuni | 47.3x47.3x12 mm |
| Greutate | 44.5 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6941812732403 |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Xiaomi Watch S4 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.