| Cu sertare | da |
| Locație | de colț |
| Lățime | 140 cm |
| Adâncime | 120 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 140x75x120 cm |
| Număr de dulapuri | 4 |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | stejar sonoma |
| Altele | de dreapta |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 606795244515 |









