Caracteristici generale
| Tip | manetă unică |
| Material carcasă | alamă |
| Pipă tubulară | pivotantă |
| Lungime pipă | 176 mm |
| Înălțime pipă | 240 mm |
| Unghiul de rotaţie | 360 ° |
| Aerator | da |
| Tip cartuș | ceramic |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.23 kg |
| Producător | Frud |
| Cod EAN | 6959477676703 |
Specificațiile și imaginile produsului Baterie bucătărie Frud R42052-11 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.