| Tip | manetă unică |
| Material carcasă | alamă |
| Finisaj | bronz , negru |
| Pipă tubulară | manșon flexibil |
| Lungime pipă | 223 mm |
| Înălțime pipă | 199 mm |
| Unghiul de rotaţie | 360 ° |
| Selector pentru apă potabilă | da |
| Aerator | da |
| Tip cartuș | ceramic , 35 mm |
| Producător | Gappo |
| Cod EAN | 6959477647253 |





























