| Tip | manetă unică |
| Material carcasă | inox |
| Finisaj | satin |
| Pipă tubulară | pivotantă |
| Lungime pipă | 205 mm |
| Înălțime pipă | 225 mm |
| Unghiul de rotaţie | 360 ° |
| Selector pentru apă potabilă | da |
| Aerator | da |
| Tip cartuș | ceramic , 35 mm |
| Altele | material oțel inoxidabil alimentar |
| Producător | Genesis |
| Cod EAN | 2009997368122 |





























