| Tip | manetă unică |
| Material carcasă | alamă |
| Finisaj | negru |
| Pipă tubulară | pivotantă |
| Lungime pipă | 195 mm |
| Înălțime pipă | 253 mm |
| Unghiul de rotaţie | 360 ° |
| Selector pentru apă potabilă | da |
| Aerator | da |
| Tip cartuș | ceramic , 40 mm |
| Producător | Hydro-S |
| Cod EAN | 2999001270483 |





























