Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 700х450 mm |
| Dimensiuni cuvă | 650х350 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material
?
| inox |
| Culoare | auriu |
| Finisaj suprafaţă | satin |
| Grosime | 0.9 mm |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Inclus în set | supapă de coș 3 "1/2 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie cu baterie și dozator Fabiano 70x45 Gold sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.