Caracteristici generale
| Tip | de perete |
| Lungimea utilă | 2.2 m |
| Складной корпус | da |
| Lungime | 45 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Dimensiuni | 45х45х18,5 cm |
| Greutate | 1.2 kg |
| încărcătură maximă | 10 kg |
| Culoare | alb |
| Material cadru | metal |
Alte informații
| Producător | Nika |
| Cod EAN | 4607075836990 |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de rufe Nika СН45 Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.