Caracteristici generale
| Tip | scaun pentru gamerii |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Înclinarea spătar | da |
| Material tapiţerie | piele eco |
| Lăţime scaun | 54 cm |
| Adâncime scaun | 54 cm |
| înălțimea scaunului | 47-57 cm |
| Înălţime spătar | 83 cm |
| Înălţime | 125-135 cm |
| Culoare | negru/alb |
| Greutate | 21.5 kg |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 150 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ThunderX3 |
| Cod EAN | 4710562757828 |
Specificațiile și imaginile produsului Scaun gaming ThunderX3 TC5 Black/All White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.